Współpraca dwóch tytanów Hollywoodu przy filmie o FBI.

NEKQcKnYh9lIOL_2_b

Z ich współpracy powoli wykluwa się Killers of the Flower Moon: An American Crime and the Birth of the FBI. Historia jest oparta na powieść Davida Granna. Film ma opowiadać o tajemniczych morderstwach wśród Indian Osage zamieszkujących tereny na których odkryto złoża ropy. Wydarzenia te zmusiły rząd do uruchomienia nowej agencji zajmującej się przestępstwami – FBI.

DiCaprio i Abrams wyłożyli 2 miliony dolarów, co wydaje się małą sumą, jednak dwa wielkie nazwiska są warte dużo więcej. Dodatkowo mówi się o innych liczących się postaciach Hollywoodu – George Clooney, który miałby być reżyserem czy Amy Pascal (była prezes Sony Pictures) która zajęła się produkcją. A to dopiero początek, nie znamy nawet obsady.

Z takimi osobami zaangażowanymi w produkcję filmu nie ma zabawy. Szykuje się obiecująca produkcja, która, jeśli dobrze poprowadzona, może być hitem na dużą skalę. Dodatkowo sama fabuła filmu zapowiada się wyjątkowo ciekawie i obiecująco. Możemy się spodziewać mocnego kina polityczno-kryminalnego.


 

Więcej news’ów znajdziesz tu: NEWS’Y FILMOWE