Odkąd Sony i Marvel doszli do porozumienia w sprawie włączenia człowieka pająka do filmowego uniwersum komiksowego giganta, w planie wydawniczym tych pierwszych powstała dość spora luka. Jednak już jest plan jak ją wypełnić.

venom_67159

Zgodnie z doniesieniami, Sony chce stworzyć film o Venomie, czyli jednym z lepiej znanych przeciwników Spider-Mana. Pomysł bynajmniej nie jest nowy, lecz wcześniej z niego zrezygnowano. Napisanie scenariusza powierzono Dante Harperowi, a producentami będą Avi Arad i Matt Tolmach. Jeśli ten obraz powstanie, to nie będzie powiązany z filmowym uniwersum Marvela.

Dotychczas postać Venoma na wielkim ekranie pojawiła się raz. Było to w Spider-Manie 3, a wsponiany czarny charakter zagrał Topher Grace. Niestety ta rola, jak i cała produkcja nie zostały dobrze pryjęte.

 

W fabule, zatem nie zabraknie także postaci Cletusa Kasady’iego, seryjnego mordercy-psychopaty, którego matka została pobita na śmierć przez ojca. Dalsze życie osieroconego zbira w domu dziecka jedynie przyczyniło się do jego całkowitego zepsucia. Ostatecznie spalił placówkę.

Prawdopodobnie filmowa premiera odbędzie się dopiero w 2017 roku.


Więcej news’ów znajdziesz tu: NEWS’Y FILMOWE