Jak już wcześniej informowaliśmy, ósmy epizod Gwiezdnych Wojen zostanie wydany później niż początkowo planowano. Nie tylko ten film dostał nową datę premiery.

jumanji-columbia-pictures

 Zmian doczekały się także nowy reboot Spider-Mana oraz Jumanji. W przypadku człowieka pająka mowa o przyspieszeniu debiutu. Produkcja Marvela została przesunięta z 28-go na 7 lipca 2017 roku. Twórcy, albo są bardzo pewni sukcesu nowego bohatera z filmowego uniwersum Marvela, albo prace nad filmem ruszyły jeszcze w trakcie zdjęć do Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów. Tak czy inaczej trzeba to uznać za dobrą wiadomość. Jumanji z kolei zostało bardzo opóźnione, bo aż o osiem miesięcy. Początkowo premierę planowano na grudzień tego roku, a teraz jest to koniec lipca przyszłego roku.
the-amazing-spiderman-scarlett-spider
Przypomnijmy, że w nowej wersji „Spider-Mana” w główną rolę wcieli się Tom Holland. Będzie to pierwsza główna rola w karierze młodego aktora. Nowa wersja „Jumanji” zostanie oparta na powieści Chrisa Van Allsburga, którą inspirowali się twórcy oryginalnego filmu.


Więcej news’ów znajdziesz tu: NEWS’Y FILMOWE