Rosjanie w odpowiedzi na wysokobudżetowe produkcje z Zachodu tworzą własny film o superbohaterach – Zashchitniki, którego najnowszy zwiastun możecie zobaczyć poniżej. Efekty, ciekawa broń i niesamowite postacie – to czeka nas ze strony naszych wschodnich sąsiadów.

2-580

Reżyserem jest Sarik Andreasyan, a w obsadzie znaleźli się m.in. Sanzhar Madiyev, Sebastien Sisak-Grigoryan, Alina Lanina, Valeria Shkirando, Stanislav Shirin i Anton Pampuchny.

Wydarzenia rozgrywać się będę w czasach Zimnej Wojny. Historia opowiada o grupie superbohaterów, którzy stworzeni zostali przez ściśle tajną organizację Patriot. Do tej pory ukrywali swoją tożsamość, jednakże w obronie Ojczyzny postanowili stanąć do walki z wrogiem. Ciekawostką jest to, iż w amerykańskich produkcjach Rosjanie zazwyczaj byli tymi złymi, a tu nastąpiła miła odmiana dla rosyjskich widzów.

1-580

Poznamy losy czterech nadnaturalnych bohaterów. Pierwszy z nich to Arsus – zmiennokształtny, kolejny to Khan – mistrz sztuk walki potrafiący kontrolować wiatr. Trzecim jest Xenia – umie zmienić się w wodę, a czwarty to Ler – kontroluje ziemię.

Premiera filmu w Rosji zapowiadana jest na 23 lutego 2017 roku. To czy film zagości na polskich ekranach stoi jeszcze pod znakiem zapytania.


 

Więcej news’ów znajdziesz tu: NEWS’Y FILMOWE