Znana jest przewidywana data premiery kolejnego sequela klasyka kina akcji. Będzie to trzecia część, jeśli nie wliczać w serię filmu Predators z 2010 roku.

original

Robocza data ukazania The Predator szerszej publiczności to 2 marca 2018 roku. Nad obrazem pracuje Shane Black, reżyser Iron Mana 3. Jest on także współautorem scenariusza wraz z Fredem Dekkerem, którego treść jest na razie owiana tajemnicą.
Wiadomo natomiast, że Black rozmawiał z odtwórcą głównej roli w oryginale serii – Arnoldem Schwarzeneggerem o ewentualnej możliwości wystąpienia w produkcji. Jak potoczyła się ta rozmowa nie wiadomo. Z kolei w ostatnich dniach o swoim udziale w filmie głośno rozprawia 50 Cent. – Zagram w najbliższym czasie w paru filmach. Słyszałeś o nowym Predatorze? Mogę wziąć w nim udział już w lecie tego roku. – taką wypowiedź zanotowała stacja radiowa 99 Jamz Uncensored w rozmowie z raperem i aktorem. Co ciekawe, zarówno wytwórnia 20th Century Fox, jak i reżyser milczą na ten temat.
2-580
Black w swojej wypowiedzi obiecuje stworzyć niepowtarzalne kino akcji, które będzie opierać się na sukcesie pierwszej części, ale ma być również swoiście świeże i oryginalne. Na efekty tej pracy musimy jednak jeszcze trochę poczekać.


Więcej news’ów znajdziesz tu: NEWS’Y FILMOWE