Silver potwierdził, że trzecia część ma dużą szansę powstać. Jednak dodał, że liczy, iż na tym cykl się nie skończył. Jak powiedział w wywiadzie dla portalu Collider, jest wiele historii, które mogłyby być z udziałem bohaterów opowiedziane. Ale dodał, że dużo zależy tu od widzów. Jeśli studio zobaczy, że jest zapotrzebowanie, to zrobi wszystko, by je spełnić. Silver liczy również, że w przypadku ewentualnej czwartej części udałoby się skrzyknąć tę samą obsadę, czyli Roberta Downeya Jr. i Jude’a Lawa.

(L-r) ROBERT DOWNEY JR. as Sherlock Holmes and JUDE LAW as Dr. James Watson in Warner Bros. PicturesÕ and Village Roadshow PicturesÕ action adventure mystery ÒSHERLOCK HOLMES: A GAME OF SHADOWS,Ó a Warner Bros. Pictures release.

Co do „Sherlocka Holmesa 3”, to Silver potwierdził to, co wcześniej mówił Downey Jr. Jeśli film ma powstać, to zdjęcia muszą się rozpocząć w okolicach października. A to dlatego, że na początku przyszłego roku aktor będzie już zajęty na planie „Avengers: Infinity War”.

Scenariusz widowiska jest już gotowy. Niestety Silver nie podzielił się z dziennikarzami szczegółami fabuły. Stwierdził tylko, że tekst się producentom podoba.


 

Więcej news’ów znajdziesz tu: NEWS’Y FILMOWE