Ruszyły prace nad przygotowaniem filmu o polskiej mafii samochodowej w Toronto. Casting do produkcji obrazu wystartuje na początku 2017 roku. Jego twórcy postanowili zrezygnować z gangsterskiej formuły filmu na rzecz ciekawej komedii kryminalnej.

0ijktkqTURBXy9jMzdmZGVkODBiMzRkOWYwNDY4ZDRkNjI0ZWU5MGY4NS5qcGVnkpUDAc0BOs0Lt80GlpMFzQMgzQHC

Bohaterami filmu są członkowie przestępczej organizacji, która specjalizuje się w niebanalnych metodach „przywłaszczania” luksusowych samochodów. Stosują metody bardzo proste, naginając ludzką naiwność do granic możliwości. Talent i skuteczność bohaterów, daje im międzynarodowy rozgłos i mistrzowską opinię w swoim środowisku. Stają się liderami rynku a nawet instruktorami nielegalnego fachu, wytyczając nowe trendy złodziejskiego kunsztu.

Film jest inspirowany prawdziwymi wydarzeniami, które miały miejsce w Toronto w latach 90-tych.

Scenariusz do niezatytułowanego jeszcze filmu stworzył Christian Piers Batley z Axel Pictures in Vancouver. Ma on na koncie m.in.: scenariusz do filmu „Stranded”, gdzie w roli głównej wystąpił Christian Slater. Amerykańsko – kanadyjska produkcja będzie mocno osadzona w realiach życia w Toronto. O oddanie polskiego temperamentu zadba producent filmu, którym jest Marta Poźniakowski, Dyrektor Polish Film Festival w Toronto.


Więcej news’ów znajdziesz tu: NEWS’Y FILMOWE