Wygląda na to, że w wielu internautach, odświezona wersja Pogromców duchów wzbudza nie tyle mieszane uczucia, co czystą nienawiść.

legacybusters-why-ghostbusters-3-is-a-horrible-idea-the-wannabe-ghostbusters-541943

Kontrowersje towarzyszą produkcji od samego początku, a dokładniej od momentu, w którym zapowiedziano, że tradycyjny skład ekipy zastąpią kobiety. W rolach głównych nie zobaczymy już czterech mężczyzn, a czwórkę pań – Kristen Wiig (Erin Gilbert), Melissa McCarthy (Abby Yates),Kate McKinnon (Jillian Holtzmann) i Leslie Jones (Patty Tolan). Partnerować im będą m.in. Michael Kenneth Williams, Chris Hemsworth czy Andy Garcia.

Zwiastun ma ponad 604 tysięcy oznaczeń „nie lubię” i zaledwie 214 tysięcy polubień. Łączna liczba odsłon to blisko 30 milionów.
Przypomnijmy, że w rolach głównych występują Leslie Jones jako Patty Tolan, tropicielka duchów i historyk, Melissa McCarthy jako Abby Yates, naukowiec specjalizująca się w badaniach paranormalnych, specjalistka od pułapek, Kristen Wiig jako Erin Gilbert, fizyk i wojowniczka, oraz Kate McKinnon jako Jillian Holtzmann, inżynier nuklearny i ekspert od sprzętu bojowego.

ZOBACZ ZWIASTUN: Ghostbusters. Pogromcy duchów (2016)
W produkcji zobaczymy również Chrisa Hemswortha (jako sekretarza pań), Andy’ego Garcię (burmistrz Nowego Jorku), Michaela K. Williamsa (Hawkins), Matta Walsha i Neila Caseya (zagra czarny charakter). Z oryginalnej obsady pojawią się Sigourney Weaver, Annie Potts, Ernie Hudson, Bill Murray i Dan Aykroyd.

Premiera filmu została wyznaczona na 15 lipca 2016 roku. Za kamerą stanął Paul Feig.


 

Więcej news’ów znajdziesz tu: NEWS’Y FILMOWE