Z okazji wczorajszego „Dnia Obcego” studio 20th Century Fox zaprezentowało pierwsze zdjęcie z planu filmu „Obcy: Przymierze”. Przedstawia ono naszywkę, jaką będą nosić załoganci tytułowego statku.

1-580

Obraz przedstawia naszywkę jaką nosić będzie załoga statku, którego nazwa zawarta jest w tytule nowej części.
Fabuła filmu rozgrywać się będzie dekadę po wydarzeniach ukazanych w Prometeuszu. Załoga statku Covenant kieruje się w stronę bardzo odległej planety znajdującej się po drugiej stronie galaktyki. Po drodze napotyka nieznane ciało niebieskie i postanawia je zbadać. Początkową nowo odkrytą planetę traktują jak coś wspaniałego, jednak z czasem okazuje się, że skrywa on bardzo niebezpieczny i mroczny świat, którego jedynym mieszkańcem jest „syntetyczny” David. Okazuje się on jedyną ocalałą osobą z nieudanej misji Prometeusza.
2-580
Reżyserią ponownie zajął się mistrz gatunku Ridley Scott, na podstawie scenariusza Michael’a Greena, Jacka Paglena i Johna Logana. W jego najnowszej produkcji wystąpią m.in. Michael Fassbender, Katherine Waterston, Billy Crudup, Danny McBride, Demian Bichir, Carmen EjogoJussie Smollett i Amy Seimetz.
Premiera zapowiadana jest na 4 sierpnia 2017 roku.


Więcej news’ów znajdziesz tu: NEWS’Y FILMOWE