W sieci zadebiutowało pierwsze oficjalne zdjęcia ze sztuki „Harry Potter and The Cursed Child„. W rolach głównych występują Jamie Parker, Paul Thorney oraz Noma Dumezweni. W przedstawieniu zostaną zaprezentowane dalsze losy bohaterów serii.

Dg8ktkqTURBXy9iOTA0MDI0MGZkMWUyOWVmYjliYmZkMDNmMTczNzNmOS5qcGVnkpUDACbNBEXNAmaTBc0DIM0Bwg

Na scenie zobaczymy Sama Clemmetta jako Albusa Severusa Pottera,Poppy Miller jako Ginny Potter – żona Harry’ego. Natomiast Jamie Parkerpojawi się w roli Harry’ego Pottera.

On naprawdę jest Harrym. To ulga móc zobaczyć, że [Parker] poradził sobie tak dobrze – mówi JK Rowling. – Mogę dużo powiedzieć o Samie, który gra Albusa, ale weszłabym na teren spoilerów. Powiem tylko, że nie mogłam sobie wyobrazić lepszej obsady.

Clemmentt wcześniej grał w takich produkcjach jak Lord of the Flies, Wandy and Peter Pan dla Royal Shakespeare Company, pojawił się również w serialach telewizyjnych.

Na zdjęciach widzimy, że Albus nosi ciemne szaty Hogwartu, które niestety nie dają żadnej podpowiedzi, w którym domu się znalazł. W ostatnim rozdziale książki The Deathly Hallows był przerażony, że trafi do Slytherinu.

Autorka Harry’ego Pottera jest również zachwycona odtwórczynią roli Ginny:

Myślę, że wielu chciałoby mieć taką Ginny za matkę. Jest wyluzowana, dokładnie tak ją sobie wyobrażałam.

The Cursed Child jest ósmą historią o Harrym Potterze i pierwszą, która zostanie oficjalnie zaprezentowana na scenie. Fabuła opowiada o Harrym, który jest już mężem i ojcem trójki dzieci. Pracuje dla Ministerstwa Magii.


 

Więcej news’ów znajdziesz tu: NEWS’Y FILMOWE