W sieci pojawiło się kolejne zdjęcie z planu filmu „Obcy: Przymierze”. Kosmiczna podróż Katherine Waterston nie będzie sielanką.

Blomkamp-Alien-700x452

Nowe dzieło Ridleya Scotta ma stanowić rodzaj pomostu łączącego „Prometeusza” z oryginalnym „Obcym” z 1979 roku. Będzie to również pierwszy z trzech obrazów poprzedzających filmowy pierwowzór. Zdjęcia ruszyły w marcu 2016 roku i będą trwać przez 16 tygodni. Pierwsza zapowiedź „Obcego: Przymierze” ukazała się z okazji „Dnia Obcego”. Na udostępnionym zdjęciu mogliśmy zobaczyć naszywkę na kombinezonach załogi statku kolonizacyjnego Covenant.

Stopniowo w sieci pojawiają się kolejne fotografie. Na najnowszej z nich widzimy odtwórczynię głównej roli, Katherine Waterston jako Daniels, która, jak głosi podpis z posta, nie ma gdzie uciec:

Obcy-Przymierze-640x316

W obsadzie są Michael Fassbender, Katherine Waterston, Danny McBride, Demian Bichir, Jussie Smolett, Amy Seimetz, Carmen Ejogo, Callie Hernandez i Billy Crudup. Ridley Scott reżyseruje na podstawie scenariusza Jacka Paglena (Transcendencja) i Michaela Greena (Green Lantern).

ZOBACZ TAKŻE: Tajemniczy kosmici na planie „Obcy: Przymierze” [galeria].

Premiera filmu odbędzie się 4 sierpnia 2017 roku.