Produkcja długo wyczekiwanej ekranizacji powieści Stephena Kinga, Mroczna Wieża trwa w najlepsze. Do sieci właśnie trafiły kolejne zdjęcia z planu zdjęciowego. Tym razem jest to nie lada gratka dla fanów Matthew McConaugheya. Wreszcie możemy zobaczyć aktora, który w obrazie wcieli się w Randalla Flagga.

1195x747_o9mjfg

Zdjęcia zdobywcy Oscara, który w Mrocznej Wieży wciela się w główmy czarny charakter znajdziecie w naszej poniższej galerii. Oprócz McConaugheya w obsadzie jest także Idris Elba. Brytyjczyk z kolei zagra bohatera, który przemierza świat w poszukiwaniu tytułowej wieży. Uważa, że dzięki temu uda mu się obronić umierający świat.

Poza jakimiś ogólnikami, tak naprawdę nie wiemy za wiele na temat fabuły oraz tego, które tomy cyklu Stephena Kinga zostały wykorzystane do napisania scenariusza. A przy nim pracowało kilka osób. Wśród nich są między innymi Akiva Goldsman oraz Nikolaj Arcel. Ten drugi stoi również za kamerą widowiska.

Zdjęcia do filmu kręcone są między innymi w Nowym Jorku oraz Republice Południowej Afryki. Premiera Mrocznej Wieży 17 lutego przyszłego roku. Czy Wy również czekacie z niecierpliwością na ten film?