Johnny Depp zagra w wysokobudżetowym widowisku innej wytwórni niż Disney. Universal Pictures zaangażowało go bowiem jako gwiazdę „The Invisible Man”.

Universal realizuje kolejny po „Mumii” remake klasycznego horroru – „Niewidzialnego człowieka”. W rolę dr Jacka Griffina, naukowca, który w wyniku eksperymentu staje się niewidzialny i popada przy tym w szaleństwo.

Na pierwszym miejscu do nakręcenia jest Mumia z Tomem Cruisem. Kolejnym zapowiedzianym filmem jest Niewidzialny człowiek. Oryginalny film był adaptacją powieści Herberta Wellsa i opowiadał historie naukowca, który odkrywa eliksir, dzięki któremu staje się niewidzialnym, ale również wpędza go w szaleństwo. Korzystając z nowych możliwości, terroryzuje miasto i planuje zawładnąć światem.

W oryginalnym filmie z 1933 roku w główną rolę wcielił się Claude Rains. Film okazał się hitem i doczekał się kilku kontynuacji.

2-580

W tym momencie wiemy tylko, że produkcją zajmą się Alex Kurtzman i Chris Morgan, oraz o tym, że wystąpi w nim Johnny Depp, który sprawdza się w rolach szalonych osób.
1029_1.2
Data premiery nie jest jeszcze ustalona, prawdopodobnie film ukaże się dopiero w 2018 rok.


Więcej news’ów znajdziesz tu: NEWS’Y FILMOWE