9 maja kanał AMC wyemituje premierowy odcinek 1. sezonu światowego hitu „Fear The Walking Dead„, partnerskiej produkcji „The Walking Dead” będącej najpopularniejszym serialem w USA wśród widzów w wieku od 18 do 49 lat.

5aea8e9acdf602d0548fb6a21ff4b5b1

Składający się z sześciu odcinków 1. sezon „Fear the Walking Dead” to odważny obraz zagłady świata spowodowanej pojawieniem się zainfekowanych osób, widziany z perspektywy amerykańskiej rodziny. Akcja rozgrywa się w Los Angeles, do którego główni bohaterowie uciekli, aby pozbyć się dawnych problemów i pogrzebać przeszłość. Stabilne i spokojne życie, które udało się wreszcie wspólnie stworzyć Madison Clark (Kim Dickens) – szkolnej pani pedagog oraz nauczycielowi angielskiego Travisowi Manawa (Cliff Curtis), zostanie wystawione na niejedną próbę. Codzienne trudności związane ze zbudowaniem więzi pomiędzy dwiema rozbitymi rodzinami, zostają odsunięte na dalszy plan, kiedy świat staje w obliczu katastrofy. Bohaterowie będą musieli zdobyć się na wewnętrzną przemianę oraz oswoić najczarniejsze zakamarki swoich dusz.

Pierwszy z sześciu odcinków 1. sezonu serialu widzowie będą mogli zobaczyć już w poniedziałek 9 maja o godz. 21.00. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o 21.00.


Więcej news’ów znajdziesz tu: NEWS’Y FILMOWE