Wystarczyło kilka dni po premierze pierwszego odcinka drugiego sezonu serialu Fear the Walking Dead, by stacja AMC podjęła decyzję o zamówieniu trzeciej serii. To spin-off popularnego w Stanach The Walking Dead

Uzależniony od narkotyków Nick (Frank Dillane) budzi się w opuszczonym kościele, gdzie znajduje swoją przyjaciółkę żywiącą się człowiekiem. Podczas ucieczki chłopak zostaje potrącony przez samochód i trafia do szpitala. Tam opowiada, co zobaczył, jednak jedyną osobą, która mu wierzy jest jego ojczym, Travis (Cliff Curtis). Mężczyzna postanawia zbadać sprawę i przeszukuje kościół, gdzie znajduje mnóstwo krwi. Wkrótce odkrywa, że wybuchała epidemia śmiertelnego wirusa zmieniającego ludzi w żywe trupy. Wraz z rodziną i kilkorgiem przypadkowych osób szuka bezpiecznego schronienia.
Screen-Shot-2015-07-11-at-09.41.18
Akcja drugiego sezonu rozpoczyna się w momencie, kiedy Madison (Kim Dickens), Travis (Cliff Curtis), Daniel (Ruben Blades) i ich rodziny przemierzają łodzią porty w poszukiwaniu schronienia. Bohaterowie odkryją, że nawet na wodzie nie mogą być bezpieczni przed hordą żywych trupów.


Więcej news’ów znajdziesz tu: NEWS’Y FILMOWE