W trakcie spotkania z fanami odtwórca tytułowej roli w filmie „Dredd”, Karl Urban, ujawnił, że być może już wkrótce powróci do opanowanego przez przestępców miasta  Mega-City One.

Dredd-coming

Serwisy streamingowe Netflix i Amazon są podobno zainteresowane realizacją serialu o przygodach sędziego Dredda. Miałby on kontynuować wątki zawarte w filmie z 2012 roku, który pomimo świetnego przyjęcia ze strony fanów okazał się finansową klapą. Przy budżecie rzędu 45 milionów dolarów zarobił bowiem na całym świecie 41,5 mln.

Zwolennikiem projektu jest Karl Urban, który widząc petycję fanów w internecie zapowiedział, że bardzo chciałby, by pomysł został zrealizowany. W jaki sposób? Prawdopodobnie w formie serialu telewizyjnego tworzonego przez jedną z platform internetowych.

Wygląda na to, że coś jest na rzeczy, bowiem podczas Calgary Comic & Entertainment Expo, Urban obecny na jednym z paneli wypowiedział się na temat projektu. Stwierdził, że trwają rozmowy z firmami zajmującymi się tworzeniem seriali dla platform internetowych, a ich celem jest danie produkcji jeszcze jednej szansy.


 

Więcej news’ów znajdziesz tu: NEWS’Y FILMOWE