Donald Glover (Childish Gambino) dołączył do obsady „Spider-Man: Homecoming”. Twórcy filmu nie chcą na razie ujawnić, kogo zagra.

donaldglover-640x426

Według zachodnich mediów Donald Glover negocjuje jedną z głównych ról. Na razie nie wiadomo, kogo ma zagrać, ale można śmiało założyć, że nie Spider-Mana. Spekuluje się, że Glover może dostanie humorystyczną rolę kogoś podszywającego się pod Spider-Mana. Najwyraźniej Marvel świadomy jest fanowskich oczekiwań i dlatego zdecydowali się w końcu dać aktorowi szansę w jakiejś roli.

Przypomnijmy, że w 2011 roku trwała kampania w Internecie, by Donald Glover zagrał Spider-Mana w nowym filmie. Sam aktor ją zorganizował i otrzymał wielkie wsparcie fanów. Potem jego nazwisko znów pojawiało się w informacjach, gdy Marvel szukał aktora do nowego filmu. Prywatnie jest wielkim fanem Spider-Mana, więc można powiedzieć, że angaż jego do roli w tym filmie, może być dla niego nie lada gratką.

W „Spider-Man: Homecoming” wystąpią m.in. Tom Holland (Spider-Man), Robert Downey Jr (Iron Man), Michael Keaton (prawdopodobnie Vulture), Michael Barbieri orazMarisa Tomei (ciocia May).

Scenariusz  napisali John Francis Daley i Jonathan Goldstein. Ma on opowiadać o licealnych dniach z życia Petera Parkera. Twórcy podobno inspirowali się twórczościąJohna Hughesa. Reżyserią zajmie się Jon Watts.

Premierę filmu zapowiedziano na 7 lipca 2017.


 

Więcej news’ów znajdziesz tu: NEWS’Y FILMOWE