Film „Deadpool” utrzymał pierwszą pozycję w amerykańskim box office.

Deadpool-red-band-trailer-2

Deadpool” z Ryanem Reynoldsem w roli głównej zarobił w weekend 55 milionów dolarów. Produkcja ma już na koncie 235 milionów dolarów w USA oraz 492 milionów dolarów na całym świecie.

ZOBACZ ZWIASTUN: Deadpool

Pierwsza nowość to obraz „Zmartwychwstały”. Produkcja opowiada o wydarzeniach jakie miały miejsce po śmierci Jezusa Chrystusa. Oglądamy je oczami rzymskiego trybuna, Klawiusza. Otrzymuje on rozkaz odnalezienia ciała Chrystusa, aby nie dopuścić do powstania w Jerozolimie. W roli Klawiusza występuje Joseph Fiennes. Partnerują mu Tom Felton, Peter Firth oraz Cliff Curtis. Film zarobił w trzy dni 11,8 miliona dolarów.

deadpool-gallery-04-gallery-image

Drugi debiutant to horror „The Witch”. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Robert Eggers. W rolach głównych występują Anya Taylor-Joy, Ralph Ineson i Kate Dickie. Akcja rozgrywa się w latach 30. XVII wieku w Nowej Anglii. William i Katherine z piątką swych dzieci wiodą spokojne purytańskie życie. Niespodziewanie ich nowo narodzony syn znika. Film zarobił 8,7 miliona dolarów.

df-18869_adbd31eb49

Ostatnia nowość to „Race”. Obraz opowiada o czarnoskórym biegaczu, Jessem Owensie, który w czasie Igrzysk Olimpijskich w 1936 roku w Berlinie zdobył 4 złote medale, ku rozpaczy siedzącego na trybunach Adolfa Hitlera. W roli głównej występuje Stephan James, a w pozostałych William Hurt, Jeremy Irons, Jason Sudeikis i Carice van Houten. Projekt wyreżyserował Stephen Hopkins. Produkcja przyniosła 7,3 miliona dolarów zysku.


Więcej news’ów znajdziesz tu: NEWS’Y FILMOWE