Batman v Superman – 1 kwietnia

W obawie przed poczynaniami nieposkromionego superbohatera o boskich rysach i zdolnościach, najznamienitszy obywatel Gotham City, a zarazem zaciekły strażnik porządku, staje do walki z otaczanym czcią współczesnym wybawcą Metropolis, podczas gdy świat usiłuje ustalić, jakiego bohatera naprawdę potrzebuje. Wobec konfliktu, który rozgorzał między Batmanem i Supermanem, na horyzoncie szybko pojawia się nowy wróg, stawiając ludzkość w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa, z jakim jeszcze nigdy nie musiała się mierzyć.

Kung Fu Panda 3 – 1 kwietnia

Złoczyńca Kai niszczy Chiny, pokonując największych mistrzów kung-fu. Po ma za zadanie wyszkolić swoich współbraci, a także chce stworzyć drużynę niepokonanych Pand.

Moje wielkie greckie wesele 2 – 1 kwietnia

Kontynuacja komediowego hitu, który z budżetem ok. 5 milionów USD zarobił w samych Stanach Zjednoczonych ponad 240 milionów!

Łowca i Królowa Lodu – 8 kwietnia

Łowca i Królowa Lodu to film twórców m.in. nagradzanej „Czarownicy”

Na długo nim królową Ravennę (Charlize Theron) przeraziła rozkwitająca uroda Śnieżki i postępujące widmo utarty władzy, Ravenna w cichości przyglądała się jak jej siostra – Freya (Emily Blunt), po bolesnej zdradzie, która złamała jej serce, opuszcza Królestwo (…)

Królowa pustyni – 8 kwietnia

Pisarka, podróżniczka, archeolog, agentka brytyjskiego wywiadu. Niezwykła kobieta, która w czasach emancypacji stała się jedną z najważniejszych osób kształtujących politykę Imperium Brytyjskiego na Bliskim Wschodzie.

Hardcore Henry – 8 kwietnia

Cyborg Henry musi uratować swoją żonę, a zarazem twórcę, pojmaną przez psychopatycznego tyrana o telekinetycznych mocach i jego armię najemników.

 

Piąta fala – 15 kwietnia

Nie jesteśmy sami we wszechświecie. Obcy najpierw odebrali nam elektryczność, potem zrzucili powodzie, zarazy i inne klęski żywiołowe. I tak, po czwartej fali ataku kosmicznych najeźdźców z siedmiu miliardów mieszkańców Ziemi została zaledwie przerażona i zdesperowana garstka.

High-Rise – 15 kwietnia

Fabuła filmu rozgrywać się będzie w nowo wybudowanym, luksusowym wieżowcu, który już za chwilę stanie się centrum dla światowego rynku finansów. Wydarzenia rozgrywać się będą dzień przed dojściem do władzy Margaret Thatcher.

Księga dżungli – 15 kwietnia

Nowa produkcja wytwórni Walta Disneya. Twórcy takich filmów jak „Piraci z Karaibów” i „Iron man” postanowili tchnąć w tą opowieść nowe życie.

Po tamtej stronie drzwi – 15 kwietnia

Maria mieszka wraz z rodziną w egzotycznych Indiach. Wiedzie szczęśliwe życie do dnia, w którym jej kilkuletni syn ginie w wypadku samochodowym. Zrozpaczona Maria odkrywa, że istnieje odwieczny rytuał, który pozwala żywym nawiązać ostatni kontakt z umarłymi i pożegnać się z nimi.

Scena ciszy – 22 kwietnia

Rodzina, która przetrwała ludobójstwo w Indonezji, stawia czoło mężczyźnie odpowiedzialnemu za śmierć jednego z ich braci.

Cloverfield Lane 10 – 22 kwietnia

Po wypadku samochodowym młoda kobieta budzi się w piwnicy mężczyzny, który twierdzi, że uratował ją przed atakiem chemicznym.

Bone Tomahawk – 29 kwietnia

Czterech mężczyzn wyrusza na ratunek grupie jeńców porwanych przez prymitywny lud kanibali.

Babka – 29 kwietnia

Babcia i wnuczka udają się w podróż, która ma naprawić ich wzajemne relacje.

Opiekun – 29 kwietnia

David jest pielęgniarzem, na co dzień opiekuje się nieuleczalnie chorymi pacjentami. Traktuje swój zawód jak powołanie i z każdą osobą, którą się zajmuje, nawiązuje silną emocjonalną więź.